Kirjaudu

Sydän-Suomen alueen Stara-tapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10 vuotiaiden kilpailu

Suoritusjärjestys

BLOKKI 1

 

1. Rantaperkiön Isku – Minea Lumio RV

2. Nokian Voimisteluseura – Vionat JV

3. Toijalan Voimistelu ja Liikunta – Prillat JV

4. Rantaperkiön Isku – Emilia Nieminen RV

5. Tampereen Työväen Naisvoimistelijat – Päivänsäteet JV

6. Ylöjärven Isku – Kaste JV

7. Rantaperkiön Isku – Ida Huhtala RV

8. Valkeakosken Koskenpojat – Meritähdet/Aino, Fiia, Inna KA

9. Rantaperkiön Isku – Roosa Toppari RV

10. Tampereen Työväen Naisvoimistelijat / ILDA JV

11. Rantaperkiön Isku – Laura Kanto RV

12. Nokian Voimisteluseura – Team Lime JV

13. Valkeakosken Koskenpojat – Meritähdet/Elli, Emmi, Emma, Pinja, Eino KA

14. Nokian Voimisteluseura – Limet-09 JV

15. Rantaperkiön Isku – Meeri Tuominen RV

16. Tampereen Työväen Naisvoimistelijat – Kuunsäteet JV

17. Toijalan Voimistelu ja Liikunta – Rosetat JV

18. Rantaperkiön Isku – Elsa Ylönen RV

19. Valkeakosken Koskenpojat – Meritähdet/Peppi, Fiinu, Anni, Aada KA

20. Rantaperkiön Isku – Isla 05 JV

21. Nokian Voimisteluseura – Limet-10 JV

22. Ylöjärven Isku – Kuutar JV

23. Nokian Voimisteluseura – Helmet KA

 

BLOKKI 2

 

1. Riihimäen Voimistelu ja Liikunta – Namut JV

 

2. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Cimer JV

 

 

3. Imatran Voimistelijat – Berenik 8-10

 

 

4. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Cerelle JV

 

 

5. Liikuntaseura Pori – Milana Laisi RV

 

 

6. Haka Gym – Pippurit Turkoosit 8-10

 

 

7. Tampereen Kisatoverit – Isabella JV

 

 

8. Rantaperkiön Isku – Jääkeijut 07

 

 

9. Liikuntaseura Pori – Zirkonium 8-10

 

 

10. Riihimäen Voimistelu ja Liikunta – Picta JV

 

11. Tikkakosken Voimistelu ja Liikuntaseura – Zubut JV

12. Haka Gym – Pippurit Siniset 8-10

 

 

13. Tikkakosken Voimistelu ja Liikuntaseura – Satsumine JV

14. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Briia JV

 

 

15. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Belissa 8-10

 

16. Haka Gym – Neilikat Lilat JV

   

 

17. Liikuntaseura Pori – Janella Aalto RV

 

 

18. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Belidea 8-10

 

19. Haka Gym – Neilikat Pinkit JV

   

 

20. Rantaperkiön Isku – Jääkeijut 08 JV

 

 

21. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Belinda 8-10

 

22. Liikuntaseura Pori – Aino Ketamo RV

 

 

23. Tikkakosken Voimistelu ja Liikuntaseura – Zibenit JV

24. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Beliatta 8-10

 

25. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Brianna JV

   

 

BLOKKI 3

 

1. Jyväskylän Naisvoimistelijat – B-ikäluokka JV

2. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Fauna JV

3. TVS Illusion – Tinka Jääskelä ja Noora Kuosmanen RV

4. Palokan Naisvoimistelijat – Mindyt JV

5. Jyväskylän Voimistelijat-79 – Jade Ritanen RV

6. Rantaperkiön Isku – Sydänkeijut JV

7. Pirkkalan Viri – Päivänsäteet JV

8. Jyväskylän Voimistelijat-79 – Aada, Saana ja Lucinda RV

9. Hämeenlinnan Voimisteluseura – Jadeliinat JV

10. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Foresta JV

11. TVS Illusion – Iliana 08 JV

12. Jyväskylän Voimistelijat-79 – Julia Lehto RV

13. Rantaperkiön Isku – Sydänkeijut 10 JV

14. Uuraisten Liinat – Sirut JV

15. Huittisten Voimistelu ja Liikunta – Saaga/Violetti JV

16. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Ferrum JV

17. TVS Illusion – Emma Laitila ja Veera Kosunen RV

18. Pirkkalan Viri – Kastehelmet JV

19. Jyväskylän Voimistelijat-79 – Lucinda Smith RV

20. Huittisten Voimistelu ja Liikunta – Aava SHOW

21. Rantaperkiön Isku – Sydänkeijut 09 JV

22. TVS Illusion – Viivi Ylönen ja Helmi Kiikka RV

23. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Feria JV

24. Jyväskylän Voimistelijat-79 – Aada Märkälä RV

25. Huittisten Voimistelu ja Liikunta – Saaga/Lila JV

26. TVS Illusion – Seela Niskavaara ja Oona Hämäläinen RV

27. Jyväskylän Naisvoimistelijat – Farnia JV

28. Jyväskylän Voimistelijat-79 – Saana Hämäläinen RV